Yüksek Frekans, Pozitif Enerji

Rosanate, Gül başta olmak üzere sadece yüksek titreşimli aromaterapik uçucu esanslardan üretilen beden ve zihin sağlığınıza iyi gelecek wellness ürünleri geliştirmektedir.

Rosanate, Kolektif İş Modeli ile üretim, tasarım, satış ve ürün geliştirmede paydaşlık prensibi ile özellikle kadınlara iş hayatında daha fazla alan açmayı öncelikleyen bir vizyon üzerinden kurumsal yapısını oluşturmuştur.

Rukiye hanımın Isparta’da 30 yıldır kendi gül bahçelilerinde yetiştirdiği Rosa Damascena güllerinden maharetli ve deneyimli ellerle birlikte, bakır imbik ve odun ateşinde gül uçucu esansını almadan, geleneksel distilasyon yöntemi ile sizlere en saf ve doğal gül suyunu sunmaktayız.

Hikayemiz İnsan ile doğa arasındaki bağlılık koklamaktan geçer, beyin koku aracılığı ile doğrudan dış dünyayla ilişkilenir. Binlerce yıllık bilgi birikimiyle oluşan aromaterapi yani bitkisel yağların iyileştirici gücü hem fiziksel hem de duygusal yönden bireyi etkilemektedir. GÜL insanlık tarihi boyunca sevgi ve güzelliğin sembolü haline gelen tüm aromaterapik bitkiler içinde 320 Mhz frekansıyla ilk sırada yer almaktadır. Kişilerin yaşamları boyunca fiziksel, zihinsel ve duygusal varlık durumunu dengeleyip en iyi noktada tutmalarını desteklemek amacıyla, doğal yaşam ürünleri üzerine odaklanmıştır. Doğal bitkiler içinde frekans sıralamasında en yüksek frekansa sahip bulunan Türk gülü, altın otu, lavanta gibi tıbbi aromatik bitkilerin, aromaterapik uçucu esansiyel yağları, hidrosolleri, kremleri, mekan kokularını ve parfümlerinin, tasarım ve üretimini yapmaktadır.