İade ve Değişim Şartları

rosanate.com sitesinden satın almış olduğunuz ürün/ürünler için siparişinizi teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde ‘’ HERHANGİ BİR GEREKÇE GÖSTERMEDEN VE CEZAİ ŞART ÖDEMEDEN’’ cayma hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz.
1- İade etmek istediğiniz ürünleriniz için ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş, hasar görmemiş, kullanılmamış olması, hediyeli ürün ise hediyesi ile ve varsa tüm aksesuarları ile birlikte gönderilmesi ve ürünün kutu, poşet, etiket ve ambalajının kayıp veya deforme olmamış olması gerekmektedir.
2- İade etmek için bu formu doldurarak siparişinizi teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde orijinal ambalajında ve faturası ile birlikte aşağıda belirttiğimiz adrese kargo ile geri göndermeniz gerekmektedir.
3- İade kargonuz bize ulaştıktan ve ürünün iade koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 48 saat içerisinde iade işleminiz gerçekleştirilecektir. İade onaylandığında, yasal süre olan 14 gün içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre cayma bildiriminin Rosanate’e ulaşmasıyla başlar ve iadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Bu nedenle bedel iadesinin süresinde yapılmasına rağmen bankadan kaynaklı gecikmelerden Rosanate sorumlu değildir. Havale ile yapılan ödemelerde, iade onayı almak istediğinize dair gönderdiğiniz e-mail’de ürün bedelinin iade yapılacağı banka bilgilerini mutlaka belirtiniz.
4- İade Adresi: ROSANATE KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Arap Cami Mah. Kürekçiler Kapısı Sok. No: 47/22 Karaköy, Beyoğlu 34421 İstanbul/Türkiye Tel : 90 554 5764451
5- İptal koşulları:
İptal sürecini başlatmak için lütfen iptal etmek istediğiniz ürünün;
– Sipariş numarasını – Ürün kodunu
– İptal adedini ve nedenini belirterek info@rosanate.com adresine gönderiniz. Size ulaşabileceğimiz telefon numaranızı da e-postanıza ekleyiniz.
Ürün Değişim Koşulları :
rosanate.com sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki info@rosanate.com üzerinden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.